We willen onszelf graag aan jullie voorstellen als ‘Haarens Comité 4 en 5 mei’. Het logo is wellicht bekend van het nationaal comité, dat jaarlijks op 4 en 5 mei de dodenherdenking en onze bevrijding organiseert.
4 en 5 mei zijn belangrijke dagen voor ons land. Dat wordt elk jaar weer duidelijk als we op 4 mei twee minuten stilte in acht nemen en als we op 5 mei uitbundig onze vrijheid vieren.
In ons dorp Haaren wordt jaarlijks op 4 mei een zeer sobere herdenking georganiseerd bij het monument van onze Schotse bevrijders, achter het gemeentehuis. Slechts enkele dorpsgenoten zijn aanwezig bij deze kranslegging. Daarom hebben we besloten de dodenherdenking anders te gaan organiseren en natuurlijk hopen we dat jullie daar dit jaar bij aanwezig willen zijn.
Immers, we willen blijven herdenken, door zelf actief mee te doen!
Hoe we het gaan organiseren is over twee weken te lezen in het Haarens Klokje en op www.haareneen.nl. Zet het gerust alvast in je agenda: zaterdag 4 mei van 18.45 uur tot ca. 20.15 uur.
Met hartelijke groet,
Haarens Comité 4 en 5 mei,
Gijs Herber, Marion Denissen, Rikie van den Brand, Bert
Pijnenburg, Paulien Steggink, Peter Franken, Brenda Bouwman en Mariëtte
Denissen